kurumsal

hakkımızda

1989 yılında Hacı Ömer DEMİRCİ tarafından kurulan Yavuz Eklek Fabrikası ile hizmete başladık. Yıllar geçtikçe artan tecrübemizle, belli başarıları ve hedefleri gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin isteği doğrultusunda “Taş Ekmek” adı altında odun ateşinde pişen ekmeği üretebilmek için, 2003 yılında Ömeroğlu Unlu Mamülleri’ni halkımızın hizmetine açtık.

Ömeroğlu Unlu Mamülleri; açıldığı günden bugüne kadar halkın beğenisini kazanmış, her geçen gün ürün kalitesini artırmış, bugüne kadar halkın beğenisini kazanmış, her geçen gün ürün kalitesini arttırmış, bugün de sektörün önemli isimleri arasında yer almıştır. Kaliteden ödün vermeksizin 25 çalışanımızla, kusursuz, güler yüzlü hizmet vermeyi kendine gaye edinmiştir.

değerlerimiz

Faaliyet gösterdiğimiz unlu mamuller imalatı ve pazarlaması sektöründe modern teknolojik gelişmeleri takip ederek, sürekli güncellenen eğitimleriyle nitelikli insan kaynaklarımızın ekip ruhu içerisinde, üretimin her aşamasında hijyenik şartları sağlayarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en iyi şekilde karşılamak, kaliteli ve hijyenik ürünü sizlere sunmak için hizmetinizdeyiz.

misyonumuz

Ömeroğlu Unlu Mamülleri olarak misyonumuz; sağlıklı, kaliteli, güvenilir mamuller üreterek, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kabul eden, tecrübeli ve eğitimli personeliyle yıllardan beri olduğu gibi sizlerin gönül rahatlığıyla tüketebilmeniz adına üretimimize ilk günkü lezzetle devam etmektir.

vizyonumuz

Kuruluş tarihimizden günümüze kadar; bilgi birikimi ve tecrübesiyle, yasalara ve sağlık kurallarına uygun, insana saygılı, çevreye ve doğaya önem vererek, günümüz teknolojisindeki yenilikleri takip ederek hep daha iyi mamülleri üreterek sizlere sunmaktır.

tarihçe

Ömeroğlu Unlu Mamülleri olarak 2003’den beri ticari hayatımızı sürdüren bir firmayız. Konya’da önemli bir marka olmayı başaran Ömeroğlu Unlu Mamülleri, 2003’den beri damak tadınıza uygun mükemmel kalite standartıyla Ekmek ve Unlu Mamulleri üreterek profesyonel müşteri hizmetleri sayesinde sizlere leziz ürünler sunmaya devam etmektedir. Doğan gelen lezzeti size her daim sunmaya çalışan Ömeroğlu Unlu Mamülleri; sağlıklı, hijyen ve kaliteli ürünler üretmeyi amaçlamaktayız.

Yıllardan beri Ekmek ve Unlu Mamul ürünleri çeşitlerinin sürekli artması, evlerimizde bu ürünlere karşı bağlılığı ve talebi de artırmaktadır. Mesela daha önceki yıllarda, evlerde yöresel bir unlu mamul üretmek için hem zaman hem mekan hem de masraf boyutu o yöresel ürünün sık aralıklarla üretilmesini mümkün kılmamaktaydı. Ama bugün bizler Konyalıların damak zevkine uygun tüm yöresel ürünleri üretmeyi kendimize görev edindik ve Konyalıları da bu yöresel unlu mamullerle sürekli buluşturmayı başardık.

Günümüze geldiğimizde müşteri memnuniyetine verdiğimiz büyük önem, bu rekabetçi pazarda bize avantajlı bir durum oluşturmaktadır. Firma olarak mevcut müşterilerimizi korumayı, müşteri aidiyet duygusunu canlı tutarak kaliteden taviz ve ödün vermemeyi kendimize temel ilke edindik.

ui / ux / development